Zajmujemy się instalacją automatyki do bram wjazdowych i garażowych, która usprawnia i w pełni automatyzuje skoordynowane ruchy bram, wpływa też na wzrost bezpieczeństwa wokół Państwa posesji i poprawia komfort użytkowania bram. Doradzamy zarówno w sprawie wyboru automatyki do bram jak i wyboru samych bram czy to wjazdowych czy garażowych.

 

AUTOMATYKA DO BRAM GARAŻOWYCH

 

W pełni zautomatyzowana brama garażowa to eleganckie wykończenie nowoczesnego garażu. Brama taka stanowi wizytówkę Twojego domu – może podkreślić nowoczesny styl architektoniczny budynku lub wykreować jego wygląd.
Bramy garażowe, ze względu na przeznaczenie, częstotliwość otwierania, różnorodność konstrukcji, wielkość i ciężar, często wymagają zastosowania różnego rodzaju automatyki.
Posiadamy w pełni funkcjonalne i niezawodne a co najważniejsze bezpieczne automaty do bram garażowych z przeznaczeniem do prywatnych posesji, magazynów czy też potężnych hal magazynowych i produkcyjnych.
Bezpieczeństwo naszych automatów do bram garażowych gwarantuje dostosowanie wyrobów do wymagań unijnych (znak CE) a także technologia hydrauliczna – uznana w świecie za najbezpieczniejszą i mniej awaryjną.
Zajmujemy się kompleksową obsługą i realizacją różnego rodzaju przedsięwzięć z zakresu instalacji automatów garażowych i wjazdowych:
- kompleksowa instalacja i konfiguracja automatu garażowego
- projektowanie i instalacja nowoczesnej automatyki w całym domu (automatyki bram wjazdowych, garażowych, rolet okiennych, oświetlenia podwórza, nawadniania trawnika, systemu alarmowego) wraz z konfiguracją
- sprzedaż markowego osprzętu do automatów garażowych i wjazdowych: napędów, szyn jezdnych, nadajników, odbiorników, fotokomórek, elektrozamków i innych
- stałą obsługę serwisową i konserwacyjną a także doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej automatyki

 

automatyka

AUTOMATYKA DO BRAM WJAZDOWYCH

 

Cenimy sobie różnorodne gusta naszych klientów dlatego w naszej ofercie proponujemy bezpieczną automatykę do różnych rodzajów bram wjazdowych: jedno- i dwuskrzydłowych czy też przesuwnych. Na Państwa życzenie dopasujemy odpowiednie rozwiązanie mechanizmu otwierającego do każdej bramy wjazdowej biorąc pod uwagę jej konstrukcję, wielkość i ciężar. Na każde nasze usługi otrzymują Państwo roczną gwarancję + gwarancję producenta na zastosowane mechanizmy do automatyzacji bramy wjazdowej.
Dysponujemy własnym zapleczem montażowym oraz osprzętem typu: napędy, szyny jezdne, nadajniki, odbiorniki, fotokomórki, piloty, elektrozamki i inne.

przycisk12przycisk6przycisk1przycisk3przycisk4przycisk2przycisk5przycisk7przycisk8przycisk9przycisk10przycisk11